Wil jij ook competitie spelen?

Elk jaar treden er verschillende Bell Badminton ploegen aan inde kAVVV competitie, met wisselend resultaat…

Voor de competitie 2016 – 2017 wensen we tegen mid augustus onze ploegen samen te stellen, nieuwe of geroutineerde. Een ploeg treedt aan in de gemengde competitie of de herencompetitie (beide op maandagavond). In gemengde competitie speel je altijd dubbels (met heer of dame), in de herencompetitie ook enkels.

Wat de gemengde competitie betreft, heeft kAVVV beslist om opnieuw 3 reeksen te organiseren ipv 2. Op deze manier zullen de verschillen in niveau tussen de ploegen verkleinen, wat het voor iedereen leuker maakt

Heb je interesse om volgend seizoen deel te nemen aan de competitie, contacteer dan Christophe tegen eind juli!

Het sportcomité stelt de uiteindelijke teams samen, uiteraard rekening houdend met je eventuele voorkeur.

Jullie hebben ook de mogelijkheid om eventueel alleen of met 2 of 3 in te schrijven. Wij gaan dan proberen je te matchen met andere spelers, van onze club of van andere clubs binnen het kAVVV, om zo extra ploegen te kunnen opstellen.
Prettige vakantie !
Bell Badminton vzw