Op zoek naar …

Om uiteenlopende redenen is het bestuur van onze club de afgelopen maanden gekrompen en zijn er nu eigenlijk te weinig bestuursleden om alle taken die van een bestuur worden verwacht, te kunnen uitvoeren. De huidige bestuursleden zijn uiteindelijk ook allemaal vrijwilligers.

Concreet zijn we op zoek naar kandidaten voor de volgende taken: materiaalmeester, veiligheidscoordinator, vertrouwenspersoon voor de leden.

Uiteraard zijn we binnen het huidige bestuur bereid om sommige taken en verantwoordelijkheden te herverdelen, zodat de kandidaat-nieuwe bestuursleden zich kunnen terugvinden in de rol die ze zouden willen opnemen.

Daarom deze dringende oproep !
Voel je je aangesproken door onze club, en wil je de club helpen ondersteunen, aarzel niet en neem contact op met Pierre of Christophe.